Szkolenia zamknięte i wyjazdy team building – Michał Kot

Licencjonowane gry i ćwiczenia biznesowe. Sale konferencyjne i hotele

Ciekawa symulacja na szkolenia i wyjazdy – kurs trenerski

Informujemy Państwa, że w proponowanej przez nas ofercie szkoleń dla rynku małych firm rodzinnych, podmiotów nie działających dla zysku i administracji państwowej od przyszłego roku udostępniliśmy grę biznesową: Drużynowe bicie rekordu w autorskim wariancie zabawy w Wyślij sms (Wstępna nazwa gry jest do korekty – niemniej pokazuje fabułę zadania.)
Ninieszą symulację polecamy na warsztatach z finansów menedżerskich, z radzenia sobie ze stresem a także na wyjazdach integracyjnych. Gra jest użyteczna również na szkolenia dla grup miedzynaroodwych – jako narzędzie poznawania się uczestników. Pierwotne jej użytkowanie to Szkoleniowe Symulacje Negocjacyjne .

GŁÓWNE INFORMACJE DOTYCZĄCE GRY:
Merytoryka tego zadania: kompetencje miękkie
Kraj pochodzenia symulacji: Singapur
Czas prowadzenia jednej sesji: dwa dni
Liczba uczestników: nie mniej niż 8, maksymalnie 19.
Wyposażenie do gry: gogle narciarskie – sztuk dziewięć, zestaw wybijaków i przebijaków – sztuk dwie, gumka- sztuk pięć, trochę brzoskwini, paczka cynamonowych długopisów, trzepaczka

REFERENCJE
„BIO-ECO-BET POLAND” spółka z o.o., „DIG-NET” LENART SPÓŁKA JAWNA, USŁUGI ŚLUSARSKIE mgr inż. Paweł SIWAK, Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe – Marek Drobnikowski, Concept sp. z o.o., NGR Technologie sp. z o.o., Fenetra spółka z ograniczona odpowiedzialnością, Gmina Przemęt, Powiat Nowotomyski, Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu, Diecezja Kaliska, Filharmonia im. H. Wieniawskiego w Lublinie, Fundacja Idealna Gmina, Fundacja Nowa , Ośrodek Edukacji Ekologicznej EKO – OKO, Stowarzyszenie „Wytrzymali”, Stowarzyszenie KLON/JAWOR, Stowarzyszenie na Rzecz Psychoterapii i Profilaktyki Zaburzeń Psychicznych „ARBOR”, Stowarzyszenie Studium Teatralne, Towarzystwo Miłośników Historii, Zespół Pieśni i Tańca Osób Niepełnosprawnych „MAZOWIACY” działający przy Fundacji Krzewienia Kultury Artystycznej Osób Niepełnosprawnych
Gra była również prowadzona na studiach doktoranckich „Inżynieria chemiczna”

DODATKOWA WIEDZA:
Wykładowcom rozważającym zakup polecamy opracowania:

 • Zanim rzucisz pracę. Jak stworzyć biznes wart wiele milionów-Robert Kiyosaki
 • Wszechstronny lider-Rob Kaiser, Bob Kaplan
 • Efekt wirusowy w biznesie. Dlaczego pewne produkty i usługi zdobywają rynek-Jonah Berger
 • Wiedza i bogactwo narodów-David Warsh
 • Kultura zarządzania oparta na zaangażowaniu-Dan J. Sanders
 • Identyfikacja potrzeb szkoleniowych-Tom Boydell, Malcolm Leary
 • Zbuduj swój dream team. Relacje z pracownikami-Grzegorz Szczerba

  SZKOLENIE CERTYFIKACYJNE:
  Termin: wkrótce
  Miejsce: Rabka-Zdrój, hotel Na Strumykowej, ulica Płocka 113
  Opłata za udział: 1500 PLN plus VAT. Dajemy prawo płatności ratalnie – jedenaście wpłat.
  W cenie warsztatu zawarty jest obiad. Przystawka: Carpaccio z pomidorów podawane z tuńczykiem i mieszanką sałat. Zupa: Barszcz czerwony solo. Drugie danie: Polędwiczki w sosie kurkowym, kopytka, zestaw surówek. Deser: ciasto jogurtowe z kremem i brzoskwiniami. Napoje zimne: Soki owocowe, Napoje gazowane, Woda mineralna. Napoje ciepłe: Caffe Latte, Herbata.