Szkolenia zamknięte i wyjazdy team building – Michał Kot

Licencjonowane gry i ćwiczenia biznesowe. Sale konferencyjne i hotele

Nowa gra na szkolenia i imprezy – certyfikacja

Informujemy Państwa, że w proponowanej przez nas ofercie gier dla rynku Małych i Średnich Przedsiębiorstw, fundacji niezarobkowych i sektora publicznego od ostatniego miesiąca udostępniliśmy grę biznesową: Wieloosobowe zawody w autorskim wariancie zabawy w boule (Roboczy tytuł tej symulacji jest do zmiany – jednak oddaje fabułę zadania.)
Tą grę polecamy na kursach z mentoringu, z analizy ryzyka biznesowego i na szkoleniach team building. Gra jest użyteczna również na szkolenia otwarte jako lodołamacz. Główne jej przeznaczenie to Warsztaty Ze Sprzedaży.

CHARAKTERYSTYKA GRY:
Zakres ćwiczenia: umiejętności interpersonalne
Kraj pochodzenia tego narzędzia dydaktycznego: Kanada
Czas trwania: jedna godzina– wersja podstawowa, trzy godziny – wariant poszerzony
Liczba uczestników: minimum 5, maksymalnie 20.
Narzędzia potrzebne do realizacji gry: trampolina składana – sztuk dwie, czerpak murarski – sztuk sześć, linijka- sztuk osiem, trochę kiwi, paczka morelowych nalepek, zazdrostka

REFERENCJE
3DESIGN Gerard Wełniak, „TARAN” WITOLD JAGIEŁŁO, EKO-AL Sp. z o.o., Polcommerce spółka z ograniczona odpowiedzialnością, ALGLOB Sp. z o.o. , Press- Service Monitoring Mediów spółka z o.o., Z-d Poligraficzny Super Print s.c. A. Stanek W . Pływaczyk, Powiat Leszczyński, PKP Polskie Linie Kolejowe Spółka Akcyjna Centrum Realizacji Inwestycji Oddział w Poznaniu, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Szamotułach, Fundacja Pomocy Wzajemnej „Barka”, Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie, Wydział Architektury Wnętrz, Trzecia Pracownia Projektowania Wnętrz, Biuro Obsługi Inicjatyw Samopomocowych BORIS, Fundacja Piwnica Artystyczna W. Warskiej i A. Kurylewicza, Parafia Rzymsko- Katolicka pw. św. Szczepana, Stołeczne Centrum Oyama Karate TYGRYS, Stowarzyszenie Keramos , Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych – Joni i Przyjaciele Polska, Stowarzyszenie Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych „ISKRA”, TKKF „Olszynka Grochowska”, Związek Chórów Kościelnych „Caecilianum”
Symulacja była także realizowana na studiach doktoranckich „Sztuka i projektowanie”

LITERATURA:
Osobom chcącym prowadzić grę polecamy opisane poniżej pozycje literaturowe:

 • Zarządzanie wartością klienta. Pomiar i strategie-Tymoteusz Doligalski,Barbara Dobiegała-Korona
 • Inwestowanie w jednej lekcji-Mark Skousen
 • Efekt wirusowy w biznesie. Dlaczego pewne produkty i usługi zdobywają rynek-Jonah Berger
 • Pozytywny pies. Opowieść o sile pozytywności -Jon Gordon
 • Menedżer jako lider-Keith B. Simerson, Michael L. Venn
 • Społeczna teoria stosunków międzynarodowych-Alexander Wendt
 • Zaczynaj od DLACZEGO. Jak wielcy liderzy inspirują innych do działania-Simon Sinek

  SZKOLENIE LICENCYJNE:
  Termin: po zamknięciu listy uczestników
  Miejsce: Będzin, motel MDM Zadrna, ulica Meksykańska 46
  Cena warsztatu: 1500 złotych +23% VAT. Proponujemy możliwość regulowania ratalnie – dziesięć miesięcznych rat.
  W cenie wyjazdu znajduje się obiad. Przystawka: szparagi w szynce. Zupa: Zupa z pachnącą białą kiełbasą, majerankiem i świeżym chrzanem.. Drugie danie: polędwica z dorsza na salsie pomidorowej ze świeżym imbirem i nutą sosu sojowego oraz z pasmami dojrzewającej szynki, podana z bagietką. Deser: Deser lodowy z adwokatem. Napoje zimne: Soki pomarańczowy, grejpfrutowy, jabłkowy, czarna porzeczka, Pepsi, Woda mineralna. Napoje ciepłe: Kawa,herbata.